Sutinku

Siekdami užtikrinti patogų naudojimąsi UAB „PRO INVEST GROUP“, registracijos kodas 302453988, Kreditucentras.lt - interneto svetaine, jos funkcionalumą ir efektyvumą, naudojame slapukus. Ar sutinkate, kad Jūsų įrenginio atmintyje būtų išsaugomi slapukai? Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti Slapukų naudojimo politikoje. (Spragtelėjimas ant nuorodos nekeičia slapukų nustatymų.) Susipažinti su atnaujinta privatumo politika galite čia.

Apie mus

"Kreditucentras.lt" prekės ženklą valdanti UAB "Pro Invest Group" yra viena seniausių vartojimo kredito bendrovių Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi 2009 metais. Per metus aptarnaujama  daugiau nei 20 000 klientų ir suteikiama paskolų už daugiau nei 2 000 000 EUR.

UAB "Pro Invest Group" veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo nuostatomis, gerbia vartotojų teises, taip pat didelį dėmesys skiria asmens duomenų apsaugos užtikrinimui. Įmonės veiklą prižiūri Lietuvos bankas, įmonė yra įrašyta į oficialų vartojimo kredito davėjų sąrašą.

Siūlome vartojamuosius kreditus nuo 100 € iki 3000 € bei lanksčias atsiskaitymo sąlygas, su termino pratęsimo galimybe. Jūsų patogumui galite pasirinkti terminą nuo 3 iki 36 mėnesių (3 – ijų metų).

Jei esate 18 – 70 metų amžiaus, neturite skolų, galite registruotis, teikti paraišką ir greitai gauti kreditą internetu. Pirmą kartą imantiems kreditą, www.kreditucentras.lt suteikia 100 – 1000 €. Lojaliems klientams www.kreditucentras.lt teikia kreditus iki 3000 €.

Grąžinti taip pat patogu – kreditą apmokėti galite naudojantis el. bankininkyste, Perlo terminale ar banko filiale.

Mūsų vertybės:

Modernumas – pasitelkdami moderniausias technologijas ir sistemas, suteikiame klientams finansines paslaugas, bei sudarome galimybę pasiekti išsamią informaciją patogiai ir greitai.

Lojalumas – siekdami užmegzti ilgalaikius, abipusiu pasitikėjimu grindžiamus santykius, nuolatiniams klientams pateikiame specialius pasiūlymus, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Atsakingumas – atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualią situaciją, profesionaliai bei atsakingai padedame įvertinti jo mokumą, suprasti poreikius ir pasiūlyti optimialiausią sprendimą.

Skaidrumas – pateikdami išsamią informaciją tinklapyje, telefonu, kitomis interaktyviomis bendravimo priemonėmis apie kredito sutarties sąlygas, įkainius, mokesčius, užtikriname visapusišką klientų informavimą. UAB „PRO INVEST GROUP“ pateikiami kreditavimo sutarčių projektai ir sutartys yra aiškūs ir skaidrūs. Savo veikloje vadovaujamės galiojančiais LR įstatymais bei teisės aktais.

IMTI KREDITĄ

Pasirinkite sumą: 100 € - 3000 €

Pasirinkite grąžinimo terminą: 3 - 36 MĖN.

Kredito sąlygos

 • iki
 • Palūkanos:
 • Administravimo mokestis:
 • MPN: %
 • BVKKMN: %
Susipažinkite su standartine
kredito informacija »

Informacija

 • Registracijos mokestis 0.10 EUR
 • Įmokos priimamos „Perlo“ terminaluose.
 • Pirmas kreditas iki 1000 EUR.
 • Kreditai lojaliems klientams iki 3000 EUR.
 • Paraiškos kreditui gauti priimamos visą parą.
 • Praradus prisijungimo duomenis - skambinkite 8700 31020.
Plačiau

GREITAS

KREDITAS

INTERNETU

Plačiau

Standartinė informacija

Mokėjimų grafikas

Antraste

Antraste